Červencové terény

Je to tu, před námi měsíc, kdy je asi vůbec nejvíc práce a my budeme nesmírně rádi, když se k nám připojíte, i kdyby jen na půl dne.

Začínáme hned ve středu prvního, kdy jedeme vytrhávat invazní zlatobýl do Popic, kterého se musíme zbavit dřív, než tam přesuneme ovce. K přesunu dojde následující sobotu (4.6.), přičemž nás bude čekat dobrodružné přehánění ovcí ze staré pastviny na novou, umisťování ohradníku, soláru a odchyt beránků, které čeká kastrace. Pokud máte chuť na trochu mazlení s ovečkami a následného rodea při odchytu, jste srdečně zváni.

Mezitím budou probíhat seče v Kurdějově a na Adamcích, kterých se chopíme bez dobrovolníků, ale v týdnu od šestého do jedenáctého (a nejspíše i v tom následujícím) bude spousta prostoru ke shrabování biomasy a všichni se zájmem pomoci, budou víc než vítáni. Sami si můžete určit, jestli se vám některý den hodí, rádi se s vámi na mailu csopmorava@gmail.com domluvíme a vymyslíme to tak, aby to co nejlépe vyšlo.

Na přelomu července a srpna potom začneme se sečí v Archlebově, kde se musíme zbavovat trávy a výmladků, aby byla lokalita v tom nejlepší stavu pro cikádu viničnou.

Těšíme se na vás, přírodě zdar!

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat