DSCI2423

Pro školy

Pro mateřské a základní školy nabízíme zajímavé povídání o přírodě živé i neživé, o zvířatech a rostlinách a o ochraně přírody. S přednáškou nebo výukovým programem dojedeme přímo k vám do školy. Na programy s sebou také často bereme živá zvířata.

 

Právě nabízíme:

EVP o palmovém oleji – záživnou formou si představujeme prales, povídáme si o něm a o jeho obyvatelích a postupně se dostáváme se k jednomu z největších problému ochrany přírody – palmovému oleji. Společně s dětmi přicházíme na to, proč se nás to týká a jak může pomoci každý z nás. Součástí programu je kontakt se živým zvířetem.

EVP o záchranné stanici – děti samy přichází na nebezpečí, která hrozí zvířatům a vymýšlí, jak jim můžeme pomoci. Ukazujeme dětem nejrůznější budky a pelíšky a také živé zvířátko.

EVP živá zahrada – povídání o tom, co všechno může žít v naší zahradě a jak můžeme zvířatům pomoci a naopak co jim škodí.

Výukové programy a také přednášky nabízíme školám a školkám na území města Brna a v jeho okolí. Výtěžek z přednášek putuje na ochranu a praktickou péči o jihomoravské lokality.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vás!

Napsat komentář