IMG_1075

Buď dobrovolníkem

Jak se s námi v terénu..?

Jak je s námi v terénu

 

Pro ty, co chtějí trávit čas v přírodě

Naštěstí ještě dnes existuje mnoho lidí, kteří rádi chodí na vycházky, jezdí na výlety a obdivují se neskutečným přírodním krásám. Bohužel většinou vlivem člověka se naše příroda dramaticky mění a mizí spousta druhů. Pokud patříte mezi lidi, kterým tato skutečnost není lhostejná, kteří by rádi přidali ruku k dílu a něco s tím vším udělali, jste na správných webovkách! Čas v přírodě trávíme téměř neustále a kromě toho, že se kocháme všemi těmi krásami, děláme také něco proto, aby to tak zůstalo. Neváhejte a napište nám a na příští akci už můžete vyrazit s námi!

 

Pro rodiny s dětmi

Už jste vyčerpali všechny nápady na to, jak o víkendech a v létě zabavit děti? Už je nebaví zoologické zahrady, aquaparky, muzea a hrady? V tom případě jsme tu právě pro Vás! Pojďte se svými dětmi do krásné přírody na čerstvý vzduch a naučte je, jak příroda funguje, jak se v ní a k ní máme správně chovat a jak jí můžeme nejlépe pomoci. Krom toho, že se spoustu nových věcí naučí, pomohou společně s vámi dobré věci.

 

Pro lidi, co se chtějí zapojit

Ochrana přírody by měla patřit mezi stěžejní témata, jak ve vrcholové politice, tak i v našem každodenním životě. Příroda totiž tvoří prostředí, ve kterém žijeme – náš domov. Bohužel mnoho lidí se s tímto faktem nesmířilo, a proto dnes příroda vypadá tak, jak vypadá – někdy velmi žalostně. Je ale nutné si zamést před vlastním prahem, proto se snažíme dát do pořádku především naši přírodu, ale ve zbylém čase se zajímáme i o dění daleko za hranicemi naší země. Pokud patříte mezi lidi uvědomělé a víte, že je třeba aktivně přiložit ruku k dílu, ale nevíte jak, tak jsme tu právě pro vás! Naší snahou je spojit pracovité a schopné lidi a udělat společně pořádný kus práce a posunout se tak v ochraně přírody zase o krok dále.

 

Pro ty, co si chtějí přivydělat nějakou tu korunu

Je jasné, že ochrana přírody nepatří mezi lukrativní a výdělečné činnosti. Protože ale vidle, hrábě, křovinořezy, sekery a další nářadí za úsměv nedostaneme, snažíme se i my nějaké finance získat. A to skrze prodej budek, sponzorské dary, projekty a granty. V případě příznivé situace vám za vaši kvalitní práci můžeme nabídnout 50,-/ hodina.

 

Pro studenty přírodovědných oborů

Pokud jste studenty přírodovědných oborů a zdá se vám, že teorie už bylo až příliš, ale praxe chybí, že zkušenosti se nejlépe sbírají přímo v terénu a že už prostě potřebujete jen tak provětrat mozkové závity, vyjeďte s námi na některou akci. Můžete s námi jezdit pravidelněji, anebo jen když vám to čas a studijní povinnosti dovolí. S námi zjistíte, jak opravdu probíhá management lokalit a také si ho sami vyzkoušíte! Ze zkoušky pak určitě dostanete o to lepší známku:)

 

Pro firmy – firemní dobrovolnictví a teambuilding

Máte pocit, že jsou vaši zaměstnanci demotivovaní a frustrovaní, že neodvádějí takové pracovní výkony jako dřív, že kolektiv nepracuje tak, jak má, a lidé spolu špatně komunikují?? Cítíte, že by vašim zaměstnancům prospělo, kdyby si dali prostě den „oraz“, ale chcete, aby i tak odvedli nějakou smysluplnou práci..? V tom případě vyšlete své zaměstnance na pár hodin (záleží na vás) k nám. Provětrají si hlavu od pracovních (i jiných) problémů na čerstvém vzduchu, protáhnou si kancelářsky zakrnělé svaly, budou společně pracovat a komunikovat. A to všechno v podmanivé přírodě jižní Moravy. Nakonec tak pomůžete chránit cenné jihomoravské stepní lokality a umožníte svým zaměstnancům zregenerovat své síly a mozkové buňky.

 

Pro ty, co chtějí zhubnout :)

Spousta lidí není spokojená se svou postavou, a proto tráví nespočetné hodiny v nejrůznějších fitness klubech, posilovnách a dalších zařízeních. Dřou se tam jako mezci a ještě za to musí platit, často nemalé peníze. Proč?? Existuje i jiná levnější, příjemnější a především prospěšnější varianta. Připojte se k nám! Energii, kterou v posilovnách jen tak vypotíte do vzduchu, využijeme daleko efektivněji! Zajeďte si s námi na nějakou akci, pomozte naší přírodě zachovat si svou původní tvář! Garantujeme vám, že se zahřejete, zadýcháte i pěkně zapotíte (samozřejmě míra vynaložené energie bude záležet jen na vás :)) a že shodíte ta „přebytečná“ kila, jak už spolehlivě potvrdilo mnoho našich dlouhodobějších dobrovolníků a pracovníků. Uvidíte spoustu krásných míst jižní Moravy, nadýcháte se čerstvého vzduchu, seznámíte se s novými lidmi a když budete poslouchat (což nemusíte :)) zjistíte i spoustu nových a zajímavých informací. A hlavně to vše ZCELA zadarmo!! Co víc si přát..?

Více informací rádi poskytneme na mailu (viz kontakty).

Napsat komentář